Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (13/3)

Το παιχνίδι του Παναθηναϊκού ΟΠΑΠ με την ΤΣΣΚΑ στη Μόσχα ξεχωρίζει στο σημερινό πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων.

Οι «πράσινοι» θέλουν να συνεχίζουν το σερί νικών τους στη διοργάνωση. Το παιχνίδι που είναι προγραμματισμένο για τις 19:00 το απόγευμα θα μεταδοθεί από το Novasports 1 σε περιγραφή του Χρήστου Καούρη.

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

10:00 Eurosport 2 Γιβραλτάρ Όπεν Σνούκερ

13:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Soldeu Αλπικό σκι

13:00 Eurosport 1 Κλήρωση προημιτελικής και ημιτελικής φάσης UEFA Champions League

13:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση προημιτελικής και ημιτελικής φάσης UEFA Champions League

14:00 Eurosport 1 Κλήρωση προημιτελικής και ημιτελικής φάσης UEFA Europa League

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση προημιτελικής και ημιτελικής φάσης UEFA Europa League

14:45 Eurosport 2 Τιρένο Αντριάτικο Ποδηλασία

16:05 COSMOTE SPORT 9 HD FIVB Beach Volleyball World Tour 1ος ημιτελικός Ανδρών, Κατάρ

16:15 Eurosport 1 Παρίσι – Νίκαια Ποδηλασία

17:45 Eurosport 2 Γιβραλτάρ Όπεν Σνούκερ

18:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ Άλμα με σκι

19:00 Novasports 1HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ EuroLeague

19:05 COSMOTE SPORT 9 HD FIVB Beach Volleyball World Tour 2ος ημιτελικός Ανδρών, Κατάρ

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χάιντενχαϊμ – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga 2

19:45 Novasports 3HD Φενέρμπαχτσε – Μπαρτσελόνα EuroLeague

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Προημιτελικός

21:30 Novasports 5HD Μπασκόνια – Μπουντούτσνοστ EuroLeague

21:30 Novasports 4HD Κάλιαρι – Φιορεντίνα Serie A

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Φράιμπουργκ Bundesliga

21:45 Novasports 2HD Λιλ – Μονακό Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Λεβάντε Primera Division

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Προημιτελικός

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σπόρτινγκ Λισσαβώνας – Σάντα Κλάρα Liga NOS

22:45 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σεμπρίνγκ Αγώνες αυτοκινήτου