Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (13/3)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (4/5)

Που θα δούμε τις αναμετρήσεις της ημέρας.

Επιλογές από όλα τα σπορ περιλαμβάνει το πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας.

Αναλυτικά:

09:55 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto3 Gran Premio (Γκραν Πρι Ισπανίας)

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premio (Γκραν Πρι Ισπανίας)

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 Gran Premio (Γκραν Πρι Ισπανίας)

12:00 Novasports 1HD Ημιτελικός Κ13 Βίκος Cola Elite Neon Cup

12:45 Eurosport 2 Γύρος του Γιόρκσαϊρ Γυναίκες ποδηλασία

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD Φενέρμπαχτσε – Μπάνβιτ TBF Basketball Super League

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto3 Gran Premio (Γκραν Πρι Ισπανίας)

13:30 Novasports 1HD Ημιτελικός Κ13 Βίκος Cola Elite Neon Cup ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ – Μαγδεμβούργο Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Ράγιο Βαγιεκάνο Primera Division

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premio (Γκραν Πρι Ισπανίας)

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ – Τότεναμ Premier League

15:00 Novasports 1HD Προημιτελικός Κ15 Βίκος Cola Elite Neon Cup ποδόσφαιρο

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP Gran Premio (Γκραν Πρι Ισπανίας)

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto2 Gran Premio (Γκραν Πρι Ισπανίας)

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βόλφσμπουργκ – Νυρεμβέργη Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χέρτα Βερολίνου – Στουτγάρδη Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Χόφενχαϊμ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπάγερν Μονάχου – Αννόβερο Bundesliga

16:30 Novasports 1HD Προημιτελικός Κ15 Βίκος Cola Elite Neon Cup ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τσιτσιπάς-Γκοφέν Ημιτελικός ATP 250 Estoril

17:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΚ – ΠΑΟΚ Handball Premier

17:15 COSMOTE SPORT 1 HD Εσπανιόλ – Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

17:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός – Κολοσσός Ρόδου Basket League

18:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Νις Ligue 1

18:00 Novasports 1HD Ημιτελικός Κ15 Βίκος Cola Elite Neon Cup ποδόσφαιρο

18:30 Eurosport 2 Γύρος του Γιόρκσαϊρ Ποδηλασία

19:00 ΕΡΤ3 Απόλλων Σμύρνης – Λαμία Super League

19:00 ΕΡΤ Sports HD Χολαργός – Παναθηναϊκός Basket League

19:00 Novasports 2HD Κιέβο Βερόνα – ΣΠΑΛ Serie A

19:20 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Estoril

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Ντόρτμουντ Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Ρεάλ Σοσιεδάδ Primera Division

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Κάρντιφ – Κρίσταλ Πάλας Premier League

19:30 Novasports 1HD Ημιτελικός Κ15 Βίκος Cola Elite Neon Cup ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Πορτιμονένσε Liga NOS

21:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μπούργος – Ρεάλ Μαδρίτης ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κονελιάνο – Νοβάρα ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών

21:30 Novasports 1HD Ουντινέζε – Ίντερ Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Μπαρτσελόνα Primera Division

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάσλ – Λίβερπουλ Premier League

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Αβες Liga NOS