μεταδοσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (31/8)

Πού θα δούμε τις αναμετρήσεις της ημέρας.

Τζάμπολ στο Mundobasket, θυμηθείτε όλο το τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Ποδόσφαιρο

14:00 Ντινάμο Δρέσδης – Ζανκτ Πάουλι, COSMOTE SPORT 8

14:30 Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Γ., COSMOTE SPORT 1

14:30 Μπρίστολ Σίτι – Μίντλεσμπρο, NOVASPORTS 1

16:30 Φράιμπουργκ – Κολωνία, COSMOTE SPORT 9

16:30 Μπάγερν Μ. – Μάιντς, COSMOTE SPORT 3

16:30 Βόλφσμπουργκ – Πάντερμπορν, COSMOTE SPORT 8

16:30  Σάλκε – Χέρτα, COSMOTE SPORT 7

16:30 Λεβερκούζεν – Χόφενχαϊμ, COSMOTE SPORT 6

17:00 Μπρέντφορντ – Ντέρμπι, NOVASPORTS 1

17:00 Μάντσεστερ Σίτι – Μπράιτον, COSMOTE SPORT 2

18:00 Οσασούνα – Μπαρτσελόνα, COSMOTE SPORT 4

18:30 Λυών – Μπορντό, NOVASPORTS 4

19:00 Παναιτωλικός – Ξάνθη, ΕΡΤ SPORTS

19:00 Μίλαν – Μπρέσια, NOVASPORTS 3

19:15 Παναθηναϊκός – ΟΦΗ, NOVASPORTS 2

19:30 Μπέρνλι – Λίβερπουλ, COSMOTE SPORT 1

19:30 Ουνιόν Βερολίνου – Ντόρτμουντ, COSMOTE SPORT 3

20:00 Λεβάντε – Βαγιαδολίδ, COSMOTE SPORT 9

20:00 Χετάφε – Αλαβές, COSMOTE SPORT 2

21:00 Σπόρτινγκ Λ. – Ριο Αβε, COSMOTE SPORT 4

21:00 Τουλούζ – Αμιάν, NOVASPORTS 4

21:30 Βόλος – Αρης, NOVASPORTS 1

21:45 Γιουβέντους – Νάπολι, NOVASPORTS 3

22:00 Μπέτις – Λεγανές, COSMOTE SPORT 8

Μπάσκετ

10:30 Αγκόλα – Σερβία, ΕΡΤ2

11:00 Πολωνία – Βενεζουέλα, ert.gr

11:30 Ρωσία – Νιγηρία, ΕΡΤ SPORTS

11:30 Ιράν – Πουέρτο Ρίκο, ert.gr

14:30 Φιλιππίνες – Ιταλία, ΕΡΤ3

15:00 Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα, ΕΡΤ SPORTS

15:30 Ισπανία – Τυνησία, ΕΡΤ2

15:30 Αργεντινή – Νότια Κορέα, ert.gr

19:00 Ολε Μις – Μέμφις , FOX SPORTS

23:00 Νόρθγουεστερν – Στάνφορντ , FOX SPORTS

02:30 Ορεγκον – Ομπορν , FOX SPORTS

Μηχανοκίνητα

12:50 Formula 1, GP Βελγίου, 3α δοκιμαστικά, ΕΡΤ1 & COSMOTE SPORT 5

15:50 Formula 1, GP Βελγίου, κατατακτήριες, ΕΡΤ1 COSMOTE SPORT 5

UFC

13:00 Jessica Andrande – Weili Zhang, Κίνα, COSMOTE SPORT 7

Ποδηλασία

11:00 Γύρος του Αλμάτι, EUROSPORT 2

16:00 Γύρος Ισπανίας, EUROSPORT

17:00 Γύρος Γερμανίας, EUROSPORT 2

Τένις

19:00 US Open, EUROSPORT 2

22:00 US Open, EUROSPORT & EUROSPORT 2

02:00 US Open, EUROSPORT & EUROSPORT 2

04:00 US Open, EUROSPORT 2

06:00 US Open, EUROSPORT

Μπέιζμπολ

20:00 Αθλέτικς – Γιάνκις, FOX SPORTS