μεταδοσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (14/9)

Πού θα δούμε τις αναμετρήσεις της ημέρας.

«Τίγκα» στις μεταδόσεις το Σάββατο, δράση σε κάθε σπορ!

Ποδόσφαιρο

10:30 Ατρόμητος – ΠΑΟΚ (U19), slgr.gr (Youtube)

14:00 Ανόβερο – Αρμίνια Μπίλεφλεντ, COSMOTE SPORT 8

14:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Λεβάντε, COSMOTE SPORT 2

14:30 Λίβερπουλ – Νιουκάσλ, COSMOTE SPORT 1

14:30 Φούλαμ – Γουέστ Μπρομ, NOVASPORTS 1

16:00 Φιορεντίνα – Γιουβέντους, NOVASPORTS 2

16:30 Μάιντς – Χέρτα, COSMOTE SPORT 9

16:30 Κολωνία – Γκλάντμπαχ, COSMOTE SPORT 8

16:30 Αουγκσμπουργκ – Αϊντραχτ Φρ., COSMOTE SPORT 4

16:30 Ντόρτμουντ – Λεβερκούζεν, COSMOTE SPORT 3

17:00 Λεγανές – Βιγιαρεάλ, COSMOTE SPORT 7

17:00 Μάντσεστερ Γ. – Λέστερ, COSMOTE SPORT 1

17:00 Χαλ – Γουίγκαν, NOVASPORTS 3

18:30 Παρί Σεν Ζερμέν – Στρασβούργο, NOVASPORTS 1

19:00 Νάπολι – Σαμπντόρια, NOVASPORTS 5

19:00 Ατρόμητος – ΠΑΟΚ, ΕΡΤ SPORTS

19:15 ΟΦΗ – Παναιτωλικός, NOVASPORTS 2

19:30 Λειψία – Μπάγερν Μονάχου, COSMOTE SPORT 3

19:30 Σοσιεδάδ – Ατλέτικο Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 2

19:30 Νόριτς – Μάντσεστερ Σίτι, COSMOTE SPORT 1

19:30 Αγιαξ – Χερενφέιν, NOVASPORT 3

21:00 Μπενφίκα – Ζιλ Βισέντε, COSMOTE SPORT 7

21:30 Ολυμπιακός – Βόλος, NOVASPORTS 1

21:45 Ιντερ – Ουντινέζε, NOVASPORTS 2

21:45 Αϊντχόφεν – Φιτέσε, NOVASPORTS 3

22:00 Μπαρτσελόνα – Βαλένθια, COSMOTE SPORT 2

Μπάσκετ

11:00 ΗΠΑ – Πολωνία, ΕΡΤ SPORTS

15:00 Σερβία – Τσεχία, ΕΡΤ SPORTS

18:00 Προμηθέας – ΦΜΠ Βελιγραδίου, NOVASPORTS 4

20:00 Παναθηναϊκός – Ούνικς Καζάν, NOVASPORTS 4

Αμερικάνικο ποδόσφαιρο

19:00 Πεν Στέιτ – Πίτσμπουργκ, FOX SPORTS

Βόλεϊ

18:15 Ελλάδα – Γαλλία, ΕΡΤ 2

Ιππασία

19:15 Σαν Τροπέ, EUROSPORT

Μπέιζμπολ

02:30 Τουίνς – Ιντιανς, FOX SPORTS

Σνούκερ

08:55 Σαγκάη, Masters, EUROSPORT 2

14:55 Σαγκάη, Masters, EUROSPORT 2

Τένις

11:00 Europe Group III Davis Cup, COSMOTE SPORT 6

Χάντμπολ

21:00 Ντινάμο Ζάγκρεμπ – Παρί Σεν Ζερμέν, COSMOTE SPORT 9

Μηχανοκίνητα

09:55 Moto3, Σαν Μαρίνο, 3α δοκιμαστικά, COSMOTE SPORT 5

10:00 WRC Τουρκία, SS9 Datca , COSMOTE SPORT 7

10:25 WTCR Νίνγκμπο, EUROSPORT

10:50 MotoGP, Σαν Μαρίνο, 3α δοκιμαστικά, COSMOTE SPORT 5

11:50 Moto2, Σαν Μαρίνο, 3α δοκιμαστικά, COSMOTE SPORT 5

13:30 Moto3μ Σαν Μαρίνο, κατατακτήριες , COSMOTE SPORT 5

13:40 WRC Τουρκία, SS11 Yesilbelde , COSMOTE SPORT 7

14:25 MotoGP, Σαν Μαρίνο,, 4α δοκιμαστικά, COSMOTE SPORT 5

15:00 WRC Τουρκία, SS12 Datca , COSMOTE SPORT 7

15:05 MotoGP, Σαν Μαρίνο, κατατακτήριες , COSMOTE SPORT 5

16:00 Moto2, Σαν Μαρίνο, κατατακτήριες , COSMOTE SPORT 5

16:05 WRC Τουρκία, SS13 Kizlan , COSMOTE SPORT 7

18:10 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Ιταλία, Μιζάνο , COSMOTE SPORT 5

Ποδηλασία

13:00 National Tours, Γύρος Ισπανίας, EUROSPORT

18:45 Tour of Spain, EUROSPORT