μεταδοσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (22/9)

Πού θα δούμε τις αναμετρήσεις της ημέρας.

Δράση σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ, με δύο ελληνικά ντέρμπι!

Ποδόσφαιρο

13:00 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός (U19), Novasports.gr

13:00 Χετάφε – Μαγιόρκα, COSMOTE SPORT 2

13:30 Σασουόλο – ΣΠΑΛ, NOVASPORTS 2

14:00 Γουέστ Μπρόμιτς – Χάντερσφιλντ, NOVASPORTS 3

14:30 Αμβούργο – Αουε, COSMOTE SPORT 8

15:00 Εσπανιόλ – Σοσιεδάδ, COSMOTE SPORT 9

15:00 ΑΕΛ – Ξάνθη, NOVASPORTS 1

16:00 Λέτσε-Νάπολι, NOVASPORTS 2

16:00 Μπολόνια – Ρόμα, NOVASPORTS 4

16:00 Χάμαρμπι – ΑΪΚ Στοκχόλμης, NOVASPORTS 5

16:00 Σαμπντόρια – Τορίνο, NOVASPORTS 24

16:00 Γουέστ Χαμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, COSMOTE SPORT 1

16:30 Γκλάντμπαχ – Φορτούνα Ντίσελντορφ, COSMOTE SPORT 3

17:00 Βαλένθια – Λεγανές, COSMOTE SPORT 2

17:45 PSV Αϊντχόφεν – Αγιαξ, NOVASPORTS 3

18:30 ΠΑΟΚ – Αρης, PAOK TV

18:30 Τσέλσι – Λίβερπουλ, COSMOTE SPORT 1

19:00 Αϊντραχτ Φρανκφούρτης – Ντόρτμουντ, COSMOTE SPORT 3

19:00 Αταλάντα – Φιορεντίνα, NOVASPORTS 2

19:30 Λαμία – Πανιώνιος, ΕΡΤ SPORTS

19:30 Αθλέτικ Μπιλμπάο – Αλαβές, COSMOTE SPORT 2

20:30 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός, NOVASPORTS 1

21:45 Λάτσιο – Πάρμα, NOVASPORTS 2

22:00 Σεβίλλη – Ρεάλ Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 2

22:00 Λιόν – Παρί Σεν Ζερμέν, NOVASPORTS 3

22:30 Πόρτο – Σάντα Κλάρα, COSMOTE SPORT 7

Μπάσκετ

15:45 Παναθηναϊκός – Φενερμπαχτσέ, COSMOTE SPORT 4

18:00 Αρμάνι Μιλάνο – Μακάμπι Τελ Αβίβ, COSMOTE SPORT 4

20:00 Mπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 8

Τένις

12:55 Laver Cup, EUROSPORT

15:00 Laver Cup, EUROSPORT

16:30 ATP 250 Moselle Open, COSMOTE SPORT 6

17:00 Laver Cup, EUROSPORT

19:00 Laver Cup, EUROSPORT

Ποδηλασία

16:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου, Γιορκσάιρ, EUROSPORT 2

Αμερικάνικο ποδόσφαιρο

03:20 Ραμς – Μπράουνς, FOX SPORTS 

Μηχανοκίνητα

09:55 Moto3, Gran Premio de Aragon, προθέρμανση, COSMOTE SPORT 7

10:25 MotoGP, Gran Premio de Aragon, προθέρμανση, COSMOTE SPORT 7

10:55 Moto2, Gran Premio de Aragon, προθέρμανση, COSMOTE SPORT 7

12:05 Moto3, Gran Premio de Aragon, COSMOTE SPORT 7

13:30 MotoGP, Gran Premio de Aragon, COSMOTE SPORT 7

15:00 Formula 1, GP Σιγκαπούρης, ΕΡΤ SPORTS & COSMOTE SPORT 5

15:15 Moto2, Gran Premio de Aragon, COSMOTE SPORT 7

16:50 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Ισπανία, COSMOTE SPORT 7

Χάντμπολ

14:30 Μαγδεμβούργο – Ράιν , COSMOTE SPORT 6

20:00 Παρί Σεν Ζερμέν – Πικ Ζέγκεντ, COSMOTE SPORT 6