μεταδοσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (28/9)

Πού θα δούμε τις αναμετρήσεις της ημέρας.

Τζάμπολ με παράλληλες μεταδόσεις στην Basket League, πολλές οι μεταδόσεις σήμερα.

Ποδόσφαιρο

14:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βαλένθια, COSMOTE SPORT 2

14:00 Μπόχουμ – Ντάρμσταντ, COSMOTE SPORT 8

14:30 Λιόν – Ναντ, NOVASPORTS 3

14:30 ΚΠΡ – Γουέστ Μπρόμιτς, NOVASPORTS 4

14:30 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ, COSMOTE SPORT 1

15:00 Ιωνικός – Τρίκαλα, ΕΡΤ3

16:00 Γιουβέντους – ΣΠΑΛ, NOVASPORTS 2

16:30 Πάντερμπορν – Μπάγερν Μονάχου, COSMOTE SPORT 3

16:30 Λειψία – Σάλκε, COSMOTE SPORT 6

16:30 Χόφενχαϊμ – Γκλάντμπαχ, COSMOTE SPORT 7

16:30 Αουγκσμπουργκ – Λεβερκούζεν, COSMOTE SPORT 8

16:30 Μάιντζ – Βόλφσμπουργκ, COSMOTE SPORT 9

17:00 Μπλάκμπερν – Λούτον, NOVASPORTS 4

17:00 Χετάφε – Μπαρτσελόνα, COSMOTE SPORT 2

17:00 Τότεναμ – Σαουθάμπτον, COSMOTE SPORT 5

17:15 Αρης – ΑΕΛ, NOVASPORTS 1

18:30 Μπορντό – Παρί Σεν Ζερμέν, NOVASPORTS 3

19:00 Σαμπντόρια – Ιντερ, NOVASPORTS 5

19:30 Ολυμπιακός – Λαμία, NOVASPORTS 2

19:30 Εβερτον – Μάντσεστερ , COSMOTE SPORT 1

19:30 Γρανάδα – Λεγανές, COSMOTE SPORT 2

19:30 Ντόρτμουντ – Βέρντερ Βρέμης, COSMOTE SPORT 3

20:45 Αγιαξ – Χρόνιγκεν, NOVASPORTS 4

21:00 Μετς – Τουλούζ, NOVASPORTS 3

21:00 Μπενφίκα – Βιτόρια Σετούμπαλ, COSMOTE SPORT 9

21:45 Σασουόλο – Αταλάντα, NOVASPORTS 1

22:00 Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 2

Μπάσκετ

14:00 Γενισέι – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, COSMOTE SPORT 9

15:45 Ιωνικός – Λαύριο, ΕΡΤ2* & ert.gr

15:45 Ηφαιστος – Ρέθυμνο, ΕΡΤ2* & ert.gr

15:45 Περιστέρι – Ηρακλής, ΕΡΤ2* & ert.gr

15:45 Κολοσσός – Πανιώνιος, ΕΡΤ2* & ert.gr

17:45 Λάρισα – Προμηθέας, ΕΡΤ2

19:00 Παναθηναϊκός – ΑΕΚ, COSMOTE SPORT 4

19:00 Τέξας Τεκ – Οκλαχόμα, FOX SPORTS

21:30 Μάλαγα – Τενερίφη, COSMOTE SPORT 6

22:30 Κλίμσον – Νορθ Καρολάινα, FOX SPORTS

02:00 Ομπερν – Μισισίπι, FOX SPORTS

*Σε παράλληλη μετάδοση τηλεοπτικά και ολόκληρα διαδικτυακά

Σνούκερ

09:00 China Championship, EUROSPORT 2

14:25 China Championship, EUROSPORT 2

Ποδηλασία

13:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου, Γιορκσάιρ, EUROSPORT

Τένις

08:00 ATP 250 Chengdu Open, COSMOTE SPORT 6

10:00 ATP 250 Chengdu Open, COSMOTE SPORT 6

11:30 WTA Wuhan Open, τελικός, COSMOTE SPORT 7

Μηχανοκίνητα

11:50 Formula 1, GP Ρωσίας, 3α δοκιμαστικά, ΕΡΤ SPORTS & COSMOTE SPORT 5

14:50 Formula 1, GP Ρωσίας, κατατακτήριες, ΕΡΤ SPORTS & COSMOTE SPORT 5

Βόλεϊ

19:00, EuroVolley, μικρός τελικός, ert.gr 

UFC

21:00 Jack Hermansson – Jared Cannonier, COSMOTE SPORT 8 

Πυγμαχία

06:00 Errol Spence Jr. –  Shawn Porter, COSMOTE SPORT 7

Στίβος

16:15 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντόχα, ΕΡΤSPORTS

23:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντόχα, ΕΡΤSPORTS