μεταδοσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (29/9)

Πού θα δούμε τις αναμετρήσεις της ημέρας.

Δεσπόζει το ντέρμπι ΑΕΚ – ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ.

Ποδόσφαιρο

12:30 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ (U19), Novasports.gr

13:00 Εσπανιόλ – Βαγιαδολίδ, COSMOTE SPORT 2

13:30 Νάπολι – Μπρέσια, NOVASPORTS 2

14:30 Σαν Πάουλι – Σαντχάουζεν, COSMOTE SPORT 8

15:00 ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης, NOVASPORTS 1

15:00 Εΐμπαρ – Θέλτα, COSMOTE SPORT 7

15:00 Αιγάλεω – Καλαμάτα, ΕΡΤ3

15:30 Τσβόλε – PSV Αϊντχόφεν, NOVASPORTS 5

16:00 Λέτσε – Ρόμα, NOVASPORTS 3

16:00 Λάτσιο – Τζένοα, NOVASPORTS 4

16:00 Ουντινέζε – Μπολόνια, NOVASPORTS 24

16:00 Φωστήρας – Θύελλα Καμαρίου, telesport.gr

16:00 Μακεδονικός – Νίκη Αγκαθιάς, insport.gr

16:00 Πόρος – Ατσαλένιος , crete2day.com

16:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ – Φράιμπουργκ, COSMOTE SPORT 3

17:00 Ξάνθη – Βόλος, ΕΡΤ SPORTS

17:00 Αλαβές – Μαγιόρκα, COSMOTE SPORT 2

17:15 Πανιώνιος – Παναθηναϊκός, NOVASPORTS 2

18:30 Λέστερ – Νιούκαστλ, COSMOTE SPORT 1

19:00 Κολωνία – Χέρτα , COSMOTE SPORT 3

19:00 Κάλιαρι –  Βερόνα, NOVASPORTS 3

19:30 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ, NOVASPORTS 1

19:30 Λεβάντε – Οσασούνα, COSMOTE SPORT 2

21:45 Μίλαν – Φιορεντίνα, NOVASPORTS 2

22:00 Μαρσέιγ – Ρεν, NOVASPORTS 3

22:00 Σεβίλλη – Σοσιεδάδ, COSMOTE SPORT 2

22:00 Ρίο Αβε – Πόρτο, COSMOTE SPORT 7

Μπάσκετ

17:45 Αρης – ΠΑΟΚ, ΕΡΤ3

19:30 Μπαρτσελόνα – Μπασκόνια, COSMOTE SPORT 4

20:00 Μπουγιουκσεχίρ – Φενέρμπαχτσε, COSMOTE SPORT 6

22:00 Μίστικς – Σαν (Γ), COSMOTE SPORT 4 

Βόλεϊ

18:30 EuroVolley, τελικός, ΕΡΤ2 

Φούτμπολ

20:00 Πάτριοτς – Μπίλις, FOX SPORTS

23:25 Βίκινγκς – Μπερς, FOX SPORTS

03:20 Κάουμποϊς – Σεντς, FOX SPORTS 

Σνούκερ

09:00 China Championship, EUROSPORT 2

14:25 China Championship, EUROSPORT 2

Ποδηλασία

10:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου, Γιορκσάιρ , ΕUROSPORT

Μηχανοκίνητα

14:00 Formula 1, GP Ρωσίας, ΕΡΤ SPORTS & COSMOTE SPORT 5

17:30 Blancpain End. Cup, Βαρκελώνη, EUROSPORT 2

21:30 NASCAR Cup Series Charlotte 400, COSMOTE SPORT 8

Τένις

10:00 ATP 250 Chengdu Open, τελικός , COSMOTE SPORT 6

05:00 ATP 500 Rakuten Japan Open , COSMOTE SPORT 6 

Χάντμπολ

16:20 Ελλάδα  – Ολλανδία (Γ), ΕΡΤ2

20:00 Μονπελιέ – Βέσπρεμ, COSMOTE SPORT 9

Στίβος

20:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντόχα, ΕΡΤ SPORTS