Τα… σεντονάτα, τηλεοπτικά πλάνα για το Ερυθρός Αστέρας – Ολυμπιακός

Τα… σεντονάτα, τηλεοπτικά πλάνα για το Ερυθρός Αστέρας – Ολυμπιακός

Τηλεοπτικές μεταδόσεις από τη 2η αγωνιστική του Champions League.

Champions League, αγωνιστική… 2η, όλη ζωντανά και αποκλειστικά από την Cosmote TV και τα εννέα αθλητικά της κανάλια ενώ κάθε βράδυ, Τρίτη και Τετάρτη, στις 19:55 ξεκινά η εκπομπή «Champions League, Λεπτό προς Λεπτό» στο Cosmote Sport 1 που καλύπτει όλα τα παιχνίδια, σε σχολιασμό αρχικώς του Τόλη Χριστοφοράκη και, κατόπιν, του Μιχάλη Τσόχου.

Για τους Ελληνες κυριαρχεί βεβαίως το ματς Ερυθρός Αστέρας – Ολυμπιακός το βράδυ της Τρίτης 1 Οκτωβρίου, στις 22:00 από το Cosmote Sport 2 σε περιγραφή Γιώργου Γιώργο Θαναηλάκη και ρεπορτάζ Δημήτρη Σπηλιόπουλου, Έλενας Παπαδοπούλου ενώ η pre gre game εκπομπή θα ξεκινήσει από τις 21:00 σε παρουσίαση Αριάνας Παπαγιάννη, Βασίλη Σαμπράκου και Μιχάλη Τσόχου.

Τρίτη 1 Οκτωβρίου

17:00 Ερυθρός Αστέρας – Ολυμπιακός (Νέοι), Cosmote Sport 3 σε περιγραφή Τόλη Χριστοφοράκη

19:55 Champions League, Λεπτό προς Λεπτό, Cosmote Sport 1 σε περιγραφή

19:55 Ρεάλ Μαδρίτης – Κλαμπ Μπριζ, Cosmote Sport 5 σε περιγραφή Δημήτρη Ξαρλή

19:55 Αταλάντα – Σαχτάρ Ντόνετσκ, Cosmote Sport 6 σε περιγραφή Μάνου Σπανόπουλου

22:00 Ερυθρός Αστέρας – Ολυμπιακός, Cosmote Sport 2 σε περιγραφή Γιώργου Θαναηλάκη

22:00 Τότεναμ – Μπάγερν Μονάχου, Cosmote Sport 3 σε περιγραφή Σωτήρη Κωσταβάρα

22:00 Γιουβέντους – Λεβερκούζεν, Cosmote Sport 4 σε περιγραφή Αντρέα Παλομπαρίνι

22:00 Λοκομοτίβ Μόσχας – Ατλέτικο Μαδρίτης, Cosmote Sport 7 σε περιγραφή Πέτρου Δριτσάκου

22:00 Μάντσεστερ Σίτι – Ντινάμο Ζάγκρεμπ, Cosmote Sport 8 σε περιγραφή Πάνου Μάλαμα

22:00 Γαλατασαράι – Παρί Σεν Ζερμέν, Cosmote Sport 9 σε περιγραφή Αποστόλη Πάνου

Τετάρτη 2 Οκτωβρίου

22:00 Μπαρτσελόνα – Ίντερ, Cosmote Sport 2 σε περιγραφή Τάσου Κολλίντζα

22:00 Λίβερπουλ – Σάλτσμπουργκ, Cosmote Sport 3 σε περιγραφή Χρήστου Σωτηρακόπουλου

19:55 Γκενκ – Νάπολι, Cosmote Sport 4 σε περιγραφή Μάνου Σπανόπουλου

19:55 Σλάβια Πράγας – Ντόρτμουντ, Cosmote Sport 5 σε περιγραφή Άλκη Τσαβδαρά

22:00 Βαλένθια – Άγιαξ, Cosmote Sport 6 σε περιγραφή Στέφανου Αβραμίδη

22:00 Λιλ – Τσέλσι, Cosmote Sport 7 σε περιγραφή Πάνου Μάλαμα

22:00 Ζενίτ – Μπενφίκα, Cosmote Sport 8 σε περιγραφή Κώστα Γιαλιτάκη

22:00 Λειψία – Λιόν, Cosmote Sport 9 σε περιγραφή Γιώργου Μπιτσικώκου