μεταδοσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (6/10)

Πού θα δούμε τις αναμετρήσεις της ημέρας.

Μπάλα… παντού!

Ποδόσφαιρο

12:30 Αρης – Ολυμπιακός (U19), Novasports.gr

13:00 Μαγιόρκα – Εσπανιόλ, COSMOTE SPORT 3

13:15 ADO Ντεν Χάαγκ – Αγιαξ, NOVASPORTS 3

13:30 Φιορεντίνα – Ουντινέζε, ΝOVASPORTS 2

14:30 Γκλάντμπαχ – Αουγκσμπουργκ, COSMOTE SPORT 2

14:30 Νυρεμβέργη – Σαν Πάουλι, COSMOTE SPORT 8

15:00 Θέλτα – Αθλέτικ Μπιλμπάο, COSMOTE SPORT 5

15:00 Βόλος – Ατρόμητος, NOVASPORTS 1

15:00 Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια, ΕΡΤ  3

16:00 Ρόμα – Κάλιαρι, NOVASPORTS 4

16:00 Μπολόνια – Λάτσιο, NOVASPORTS 5

16:00 Αταλάντα – Λέτσε, NOVASPORTS 24

16:00 Μάντσεστερ Σίτι – Γουλβς, COSMOTE SPORT 1

16:00 Σαουθάμπτον – Τσέλσι, COSMOTE SPORT 3

16:00 Αήττητος – Κόρινθος, telesport.gr

16:00 ΑΟΑΝ – Ηρόδοτος, Crete2day.com

16:00 Γιούχτας – Πόρος, Crete2day.com

16:30 Βόλφσμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου, COSMOTE SPORT 9

16:30 ΑΕ Ευόσμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων, insport.gr

17:00 Βαγιαδολίδ – Ατλέτικο Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 2

17:15 Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ, NOVASPORTS 2

17:15 ΟΦΗ – Πανιώνιος, NOVASPORTS 3

18:30 Νιούκαστλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, COSMOTE SPORT 1

19:00 Τορίνο – Νάπολι, NOVASPORTS 4

19:00 Αϊντραχτ Φρανκφούρτης – Βέρντερ Βρέμης, COSMOTE SPORT 3

19:30 Σοσιεδάδ – Χετάφε, COSMOTE SPORT 2

19:30 Αρης – Ολυμπιακός, NOVASPORTS 1

21:45 Ιντερ – Γιουβέντους, NOVASPORTS 2

22:00 Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη, COSMOTE SPORT 2

22:00 Σεντ Ετιέν – Λιόν, NOVASPORTS 3

Μπάσκετ

17:00 AEK – Κολοσσός, COSMOTE SPORT 4

17:00 Λαύριο – Παναθηναϊκός, ΕΡΤ SPORTS

18:00 Ούνικς Καζάν – Αστάνα, COSMOTE SPORT 8

19:30 Μπασκόνια – Μάλαγα, COSMOTE SPORT 4

22:30 Σαν – Μίστικς (Γ), COSMOTE SPORT 8

Κολύμβηση

21:00 ISL Ινδιανάπολις, EUROSPORT2

Στίβος

19:00 Παγκόσμιο, Ντόχα, ΕΡΤ SPORTS

Φούτμπολ

20:00 Φάλκονς – Τέξανς, FOX SPORTS

23:25 Πέικερς – Κάουμποϊς, FOX SPORTS

03:20 Κολτς – Τσιφς, FOX SPORTS

Μηχανοκίνητα

09:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Fuji, EUROSPORT

06:45 Moto3 GP Ταϊλάνδης, COSMOTE SPORT 5

08:05 Moto2 GP Ταϊλάνδης, COSMOTE SPORT 5

09:30 MotoGP, Ταϊλάνδη , COSMOTE SPORT 5

13:05 WRC Ουαλία, SS21 Alwen 2, COSMOTE SPORT 9

14:00 WRC Ουαλίας, SS23 Brening 2 Power LIVE , COSMOTE SPORT 9

21:30 NASCAR Cup Series Dover International Speedway, COSMOTE SPORT 7

Ποδηλασία

14:00 Tour of Croatia, EUROSPORT

16:15 Famenne Ardenne Classic, EUROSPORT

Ιππασία

15:50 Βαρκελώνη, EUROSPORT 2

Τένις

09:30 ATP 500 Rakuten Japan Open, COSMOTE SPORT 6

11:30 WTA China Open, COSMOTE SPORT 7

14:30 ATP 500 China Open, COSMOTE SPORT 7

Χάντμπολ

14:30 Φλένσμπουργκ – Φούσε Βερολίνου, COSMOTE SPORT 6