Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (2/9)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (30/10)

Πού θα δούμε τις αναμετρήσεις της ημέρας.

Διαβολοβδομάδας… συνέχεια στην Euroleague, το ΤΣΣΚΑ – Ολυμπιακός περιγράφει ο Δημήτρης Καρύδας ενώ τρία ματς θα μεταδοθούν παράλληλα από το Novasports 2. Κι αυτό διότι τόσο στη Nova, όσο και στην Cosmote TV, έχει απόψε… πολύ ποδόσφαιρο: Κύπελλα, Λιγκ Καπ, εμβόλιμες… χαμός. 

Ποδόσφαιρο

15:00 Ολυμπιακός Βόλου –  Πανιώνιος , COSMOTE SPORT 1

15:00 Καλαμάτα – ΑΕΛ, COSMOTE SPORT 3

17:15 Καβάλα – ΟΦΗ , COSMOTE SPORT 2

19:30 Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός , COSMOTE SPORT 1

20:00 Βαλένθια – Σεβίλλη, COSMOTE SPORT 2

20:00 Σοσιεδάδ – Λεβάντε, COSMOTE SPORT 3

20:00 Νάπολι – Αταλάντα, NOVASPORTS 1

20:45 Μαρίτιμο – Πόρτο, COSMOTE SPORT 7

21:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο – Εσπανιόλ, COSMOTE SPORT 5

21:30 Λίβερπουλ – Αρσεναλ, NOVASPORTS 4

22:00 Γιουβέντους – Τζένοα, NOVASPORTS 5

22:00 Μπέτις – Θέλτα, COSMOTE SPORT 1

22:00 Νότια Κορέα – Γαλλία (U17), ΕΡΤ SPORTS

22:05 Τσέλσι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, NOVASPORTS 1

22:05 Μονακό – Μαρσέιγ, NOVASPORTS 24

22:15 Ρεάλ Μαδρίτης – Λεγανές, COSMOTE SPORT 2

22:15 Μπενφίκα – Πορτιμονένσε, COSMOTE SPORT 3

01:00 ΗΠΑ – Ιαπωνία (U17), ΕΡΤ SPORTS

Μπάσκετ

18:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ολυμπιακός, NOVASPORTS 2

18:30 Ολυμπιακός – Σέγκλεντ (Γ), COSMOTE SPORT 4

19:15 Νταρουσάφακα – Ούνιξ Καζάν, NOVASPORTS 4

19:30 ΑΕΚ – Αντβέρπ, ΕΡΤ SPORTS

20:00 Ζάλγκιρις – Ζενίτ, NOVASPORTS 5

21:00 Ανδόρα – Προμηθέας, NOVASPORTS 3

21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ – Φενερμπαχτσέ, NOVASPORTS 2*

21:30 Μπάγερν Μονάχου – Ρεάλ Μαδρίτης, NOVASPORTS 2*

22:00 Μπαρτσελόνα –Βαλένθια, NOVASPORTS 2*

01:30 Σέλτικς – Μπακς, COSMOTE SPORT 4

*σε παράλληλη μετάδοση

Σνούκερ

08:25 World Open, Γιουσχάν, EUROSPORT

11:30 World Open, Γιουσχάν, EUROSPORT

13:25 World Open, Γιουσχάν, EUROSPORT

16:30 World Open, Γιουσχάν, EUROSPORT

Τένις

12:00 ATP Masters, Παρίσι, COSMOTE SPORT 6

12:30 WTA Finals, Σενζέν, COSMOTE SPORT 7

14:30 WTA Finals, Σενζέν, COSMOTE SPORT 7

Χάντμπολ

20:00 Φλένσμπουργκ – Μπαρτσελόνα, COSMOTE SPORT 8

Βόλεϊ

21:30 Νοβάρα – Μπούστο Αρσίτσιο (Γ), COSMOTE SPORT 9