μεταδοσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (2/11)

Πού θα δούμε τις αναμετρήσεις της ημέρας.

Πλούσιο το μενού, αρκετές live streaming μεταδόσεις!

Ποδόσφαιρο

14:00 Εσπανιόλ – Βαλένθια, COSMOTE SPORT 2

14:00 Σαν Πάουλι – Καρλσρούη, COSMOTE SPORT 8

14:30 Μπόρνμουθ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, COSMOTE SPORT 1

14:30 Γουΐγκαν – Σουόνσι , NOVASPORTS 2

15:00 Νίκη Βόλου – Ιωνικός, ΕΡΤ3

15:00 Παύλος Μελάς – ΠΑΟ Κουφαλίων, insport.gr

16:00 Ρόμα – Νάπολι, NOVASPORTS 1

16:30 Αϊντραχτ Φρανκφούρτης – Μπάγερν Μονάχου, COSMOTE SPORT 3

16:30 Λειψία – Μάιντζ, COSMOTE SPORT 7

16:30 Ντόρτμουντ – Βόλφσμπουργκ, COSMOTE SPORT 8

16:30 Λεβερκούζεν – Γκλάντμπαχ, COSMOTE SPORT 9

17:00 Αστον Βίλα – Λίβερπουλ, COSMOTE SPORT 2

17:00 Λεβάντε – Μπαρτσελόνα, COSMOTE SPORT 5

17:00 Λούτον – Νότιγχαμ Φόρεστ, NOVASPORTS 4

18:30 Μαρσέιγ – Λιλ, NOVASPORTS 3

19:00 Μπολόνια – Ιντερ, NOVASPORTS 1

19:30 Πανιώνιος – Αρης, NOVASPORTS 2

19:30 Γουότφορντ – Τσέλσι, COSMOTE SPORT 1

19:30 Σεβίλλη – Ατλέτικο Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 2

19:30 Ουνιόν Βερολίνου – Χέρτα Βερολίνου, COSMOTE SPORT 3

20:00 Ξάνθη – Ολυμπιακός, ΕΡΤ SPORTS

20:00 Μπενφίκα – Ρίο Αβε, COSMOTE SPORT 7

21:00 Τουλούζ – Λιόν, NOVASPORTS 3

21:45 Τορίνο – Γιουβέντους, NOVASPORTS 1

21:45 Σπάρτα Ρότερνταμ – PSV Αϊντχόφεν , NOVASPORTS 4

22:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις, COSMOTE SPORT 2

01:00 Ολλανδία – ΗΠΑ (U17), ΕΡΤ SPORTS

Μπάσκετ

15;45 ΠΑΟΚ – Ηφαιστος Λήμνου, ert.gr

15:45 Αρης – Κολοσσός Ρόδου, ert.gr

15:45 Λαύριο – Ρέθυμνο, ert.gr

15:45 Ιωνικός Νικαίας – Ηρακλής, ert.gr

17:00 ΑΕΚ – Πανιώνιος, COSMOTE SPORT 4

17:00 Ολυμπιακός Β’ – Αμύντας, telesport.gr

17:45 Προμηθέας – Περιστέρι, ΕΡΤ SPORTS

19:00 Ανδόρα – Μούρθια, COSMOTE SPORT 8

23:00 Θάντερ – Πέλικανς, COSMOTE SPORT 4

Βόλεϊ
19:00 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός (Γ), ert.gr

Πόλο

14:00 Πανιώνιος – Γλυφάδα, ΕΡΤ SPOPTS

Χάντμπολ

15:00 ΠΑΟΚ – Πανόραμα (Γ), PAOK TV

18:00 ΠΑΟΚ –  Δράμα , PAOK TV

Μηχανοκίνητα

07:25 MotoGP, Μαλαισία, 4α δοκιμαστικά  , COSMOTE SPORT 5

08:05 MotoGP, Μαλαισία, κατατακτήριες , COSMOTE SPORT 5

09:00 Moto2, GP Μαλαισίας, κατατακτήριες , COSMOTE SPORT 5

19:50 Formula 1, grand prix ΗΠΑ, 3α δοκιμαστικά, ΕΡΤ SPORTS & COSMOTE SPORT 5

22:50 Formula 1, grand prix ΗΠΑ, κατατακτήριες , ΕΡΤ SPORTS & COSMOTE SPORT 5

03:35 Moto3, GP Μαλαισίας, προθέρμανση , COSMOTE SPORT 5

05:45 Moto3, GP Μαλαισίας, COSMOTE SPORT 5

04:05 Moto2, GP Μαλαισίας, προθέρμανση, COSMOTE SPORT 5

04:35 MotoGP, Μαλαισία, προθέρμανση, COSMOTE SPORT 5

Τένις

12:30 WTA Finals, Σενζέν, COSMOTE SPORT 7

13:00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE , COSMOTE SPORT 1

14:30 WTA Finals, Σενζέν, COSMOTE SPORT 7

15:00 ATP Masters, Παρίσι, COSMOTE SPORT 6

17:30 ATP Masters, Παρίσι, COSMOTE SPORT 6

UFC

04:00 Jorge Masvidal – Nate Diaz, COSMOTE SPORT 8

05:00 Canelo Alvarez – Sergey Kovalev, COSMOTE SPORT 7

Σνούκερ

07:55 World Open, Γιουσχάν, EUROSPORT

13:25 World Open, Γιουσχάν, EUROSPORT

16:30 World Open, Γιουσχάν, EUROSPORT

Ιπποδρομίες

01:35: Μπρίντερς Καπ, EUROSPORT