Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (4/11)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (30/11)

Πού θα δούμε τις αναμετρήσεις της ημέρας.

Γεμάτο το πρόγραμμα!

Ποδόσφαιρο

14:00 Αλαβές – Ρεάλ Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 2

14:00 Σαν Πάουλι – Αννόβερο, COSMOTE SPORT 8

14:30 Τσάρλτον – Σέφιλντ Γουένστεϊ, NOVASPORTS 1

14:30 Νιούκαστλ – Μάντσεστερ Σίτι, COSMOTE SPORT 1

15:00 Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων, insport.gr

15:00 Τρίκαλα – Ιεράπετρα, ΕΡΤ 3

15:30 Σοσό – Τρουά, NOVASPORTS 4

16:00 Μπρέσια – Αταλάντα, NOVASPORTS 2

16:30 Χέρτα – Ντόρτμουντ, COSMOTE SPORT 3

16:30 Πάντερμπορν – Λειψία, COSMOTE SPORT 7

16:30 Χόφενχαϊμ – Φορτούνα Ντ., COSMOTE SPORT 8

16:30 Κολωνία – Αουγκσμπουργκ, COSMOTE SPORT 9

17:00 Ντέρμπι Κάουντι – ΚΠΡ, NOVASPORTS 5

17:00 Σοσιεδάδ – Εΐμπαρ, COSMOTE SPORT 6

17:00 Λίβερπουλ – Μπράιτον, COSMOTE SPORT 2

17:15 Πανιώνιος – Παναιτωλικός, NOVASPORTS 1

17:15 ΑΕΛ – Βόλος, NOVASPORTS 3

18:45 Κλήρωση Euro 2020, ANT1

19:00 Τζένοα – Τορίνο, NOVASPORTS 4

19:30 ΟΦΗ – ΑΕΚ, NOVASPORTS 2

19:30 Μπάγερν – Λεβερκούζεν, COSMOTE SPORT 1

19:30 Σαουθάμπτον – Γουότφορντ, COSMOTE SPORT 2

19:30 Μαγιόρκα – Μπέτις, COSMOTE SPORT 3

20:00 Μπενφίκα – Μαρίτιμο, COSMOTE SPORT 7

21:00 Ρεμς – Μπορντό, NOVASPORTS 3

21:45 Φιορεντίνα – Λέτσε, NOVASPORTS 1

22:00 Βαλένθια – Βιγιαρεάλ, COSMOTE SPORT 2

Μπάσκετ

15:30 Ηφαιστος – Ιωνικός, ert.gr

16:15 Ρέθυμνο – Αρης, ert.gr

16:45 Ηρακλής – Λαύριο, ert.gr

16:45 Περιστέρι – Λάρισα, ert.gr

17:00 ΑΕΚ – Προμηθέας , COSMOTE SPORT 4

19:00 Πανιώνιος – ΠΑΟΚ, ΕΡΤ SPORTS

19:00 Οχάιο – Μίσιγκαν, FOX SPORTS

21:30 Ανδόρα – Μπασκόνια, COSMOTE SPORT 6

22:30 Ουισκόνσιν – Μινεσότα, FOX SPORTS

00:00 Κινγκς – Νάγκετς, COSMOTE SPORT 4

Βόλεϊ

16:30 ΟΦΗ – Ελπίδα Αμπελοκήπων , volleyleague.gr

17:30 Ηρακλής – Ολυμπιακός (Γ), volleyleague.gr

18:00 Φοίνικας Σύρου – ΠΑΟΚ, volleyleague.gr

19:00 Παναθηναϊκός – Μαρκοπούλο (Γ), Youtube, Panathinaikos AC

19:00 Πανναξιακός – ΑΣΠ Θέτις (Γ), Youtube, Πανναξιακός ΑΟΝ

Πόλο

13:30 Παλαιό Φάληρο – Εθνικός, ΕΡΤ SPORTS 

Σνούκερ

15:40 UK Championship, EUROSPORT 2

18:30 UK Championship, EUROSPORT 2

20:45 UK Championship, EUROSPORT 2

Ποδηλασία Πίστας

12:00 Παγκόσμιο Κύπελλο, Χονγκ Κονγκ, EUROSPORT 2

Μηχανοκίνητα

11:50 Formula 1, GP Αμπου Ντάμπι, 3α δοκιμαστικά, ΕΡΤ SPORTS  & COSMOTE SPORT 5

14:50 Formula 1, GP Αμπου Ντάμπι, κατατακτήριες, ΕΡΤ SPORTS  & COSMOTE SPORT 5