μεταδοσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (1/2)

Πού θα δούμε τις αναμετρήσεις της ημέρας.

Μπάλα για όλα τα γούστα.

Ποδόσφαιρο

14:00 Γρανάδα – Εσπανιόλ, COSMOTE SPORT 2

14:00 Ζανκτ Πάουλι – Στουτγκάρδη  , COSMOTE SPORT 3

14:30 Χαλ – Μπρέντφορντ, NOVASPORTS 1

14:30 Λέστερ – Τσέλσι , COSMOTE SPORT 1

15:00 Καβάλα – Τρίκαλα, ΕΡΤ3

16:00 Μπολόνια – Μπρέσια, NOVASPORTS 2

16:30 Σοσό – Λοριάν, NOVASPORTS 4

16:30 Μάιντζ – Μπάγερν Μονάχου, COSMOTE SPORT 5

16:30 Ντόρτμουντ – Ουνιόν Βερολίνου, COSMOTE SPORT 6

16:30 Χόφενχαϊμ – Λεβερκούζεν, COSMOTE SPORT 7

16:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ –  Αϊντραχτ Φρανκφούρτης, COSMOTE SPORT 8

16:30 Αουγκσμπουργκ – Βέρντερ Βρέμης, COSMOTE SPORT 9

17:00 Λιντς – Γουίγκαν, NOVASPORTS 5

17:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 2

17:00 Λίβερπουλ – Σαουθάμπτον , COSMOTE SPORT 3

17:15 ΟΦΗ – ΑΕΛ, NOVASPORTS 1

18:30 Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ, NOVASPORTS 4

19:00 Κάλιαρι – Πάρμα, NOVASPORTS 5

19:30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουλβς , COSMOTE SPORT 1

19:30 Μαγιόρκα – Βαγιαδολίδ, COSMOTE SPORT 2

19:30 Λειψία – Γκλάντμπαχ, COSMOTE SPORT 3

19:30 Ολυμπιακός – Ξάνθη, NOVASPORTS 2

20:00 Σετούμπαλ – Πόρτο, COSMOTE SPORT 5

20:45 Φέγενορντ – Εμεν, NOVASPORTS 4

21:00 Αμιάν – Τουλούζ, NOVASPORTS 3

21:45 Σασουόλο – Ρόμα, NOVASPORTS 1

22:00 Βαλένθια – Θέλτα, COSMOTE SPORT 2 

Μπάσκετ

15:45 Πανιώνιος – Ηρακλής, ert.gr

15:45 Λαύριο – Περιστέρι, ert.gr

15:45 Λάρισα – Ιωνικός Νικαίας, ert.gr

17:45 Προμηθέας – Ηφαιστος, ΕΡΤ SPORTS

22:30 Κλίπερς – Τίμπεργουλβς, COSMOTE SPORT 4

01:00 Ντιουκ – Σιράκιους, COSMOTE SPORT 9

03:30 Σέλτικς – 76ers, COSMOTE SPORT 4

Βόλεϊ

15:30 Αρης – Θέτις, Aris Women Football / youtube

17:30 ΠΑΟΚ – Παμβοχαϊκός, volleyleague.gr

18:00 Φοίνικας Σύρου – Παναθηναϊκός, volleyleague.gr

20:00 Ηρακλής – Ελπίς Αμπελοκήπων, volleyleague.gr

Πόλο

14:00 Παλαιό Φάληρο – Πανιώνιος, ΕΡΤ SPORTS

16:30 ΠΑΟΚ – Γλυφάδα, ΑΣ ΠΑΟΚ / Facebook 

Χάντμπολ

16:30 Πανόραμα – ΠΑΟΚ, ΑΣ ΠΑΟΚ / Facebook

18:00 Ιωνικός – ΠΑΟΚ, ΑΣ ΠΑΟΚ / Facebook

21:45 Αννόβερο – Κίελο, COSMOTE SPORT 9 

Τένις

08:00 Αυστραλιανό όπεν, EUROSPORT

10:30 Αυστραλιανό όπεν, τελικός (Γ), EUROSPORT

06:00 Αυστραλιανό όπεν, τελικός διπλού, EUROSPORT 

Σνούκερ

15:00 German Masters, Βερολίνο, EUROSPORT

20:55 German Masters, Βερολίνο, EUROSPORT 

Ποδηλασία

00:00 Σειρά Pro, EUROSPORT